METRO Borkatalógus 2026.10.01-től

2026.10.01. csütörtöktől 2026.10.31. szombatig

METRO akciós újság 2026.10.01-től - 1. oldal.
1

Akciókat keresel?

Válassz minket kedvenc forrásnak a Google-ben!

Hozzáadás

Mennyibe kerül a SAUSKA Rosé ?

A 0,75 l-es SAUSKA Rosé ára 2199 Ft. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 31.

Mennyibe kerül a KAIKOURA BAY SAUVIGNON BLANC ?

A 0,75 l-es KAIKOURA BAY SAUVIGNON BLANC ára 2299 Ft. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 31.

Mennyibe kerül az EL BAR ARGENTINO MALBEC WINEMAKER's SELECTION ?

A 0,75 l-es EL BAR ARGENTINO MALBEC WINEMAKER's SELECTION ára 1999 Ft. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 31.

SAUSKA Rosé

SAUSKA
SAUSKA Rosé bor, Villányból, 12,5% V/V alkoholtartalommal, 0,75 l-es üvegben. Egységár: 1 l = 2932 Ft.
2199 HUF / 0,75 l/üveg

KAIKOURA BAY SAUVIGNON BLANC

KAIKOURA BAY
KAIKOURA BAY SAUVIGNON BLANC bor Új-Zélandról, Marlborough-ból, 13% V/V alkoholtartalommal, 0,75 l-es üvegben. Egységár: 1 l = 3065 Ft.
2299 HUF / 0,75 l/üveg

EL BAR ARGENTINO MALBEC WINEMAKER's SELECTION

EL BAR ARGENTINO
EL BAR ARGENTINO MALBEC WINEMAKER's SELECTION bor Argentínából, Mendozából, 14% V/V alkoholtartalommal, 0,75 l-es üvegben. Egységár: 1 l = 2665 Ft.
1999 HUF / 0,75 l/üveg

A feltüntetett árak, ajánlatok és információk nem kötelező érvényűek. A változtatás jogát fenntartjuk, hibák előfordulhatnak. Ez nem hivatalos METRO oldal. Minden márkanév és logó a jogos tulajdonosát illeti. A tartalom nyilvánosan elérhető forrásokból és akciós újságokból származik. Az adatok pontosságáért, teljességéért és aktualitásáért nem vállalunk garanciát. Minden esetben az adott üzletben érvényes árak és ajánlatok a mérvadók.

Az alábbi akciós újságok is érdekelhetnek

Reál Kisalföld

Reál akciós újság 2026.09.30-tólÚj

2 nap múlva lejár

Reál Kelet Magyarország

Reál akciós újság 2026.09.30-tólÚj

2 nap múlva lejár

Lidl Regionális

Lidl akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

2 nap múlva lejár

Coop Tisza

Coop akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár

Coop akciós újság

Coop akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár

Coop Észak-kelet

Coop akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár