Coop akciós újság 2026.10.01-től

2026.10.01. csütörtöktől 2026.10.07. szerdáig

Coop akciós újság 2026.10.01-től - 1. oldal.
1

Akciókat keresel?

Válassz minket kedvenc forrásnak a Google-ben!

Hozzáadás

Mennyibe kerül a Meggle főzőkrém , növényi zsírral 15%?

A Meggle főzőkrém, növényi zsírral 15% ára 299 Ft. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.

Mennyibe kerül a Milli krémtúró ?

A Milli krémtúró ára 199 Ft. Többféle ízben kapható.

Mennyibe kerül az Eduscho Family őrölt , pörkölt kávé?

Az Eduscho Family őrölt, pörkölt kávé ára 1349 Ft.

Mennyibe kerül az apenta+ üdítőital , és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?

Az apenta+ üdítőital ára 369 Ft. Többféle változatban kapható. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.

Mennyibe kerül a Grant’s whisky , és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?

A Grant’s whisky ára 4699 Ft. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.

Mennyibe kerül Meggle főzőkrém, növényi zsírral 15% legalább 2 darab vásárlásakor?

A Meggle főzőkrém, növényi zsírral 15% ára 249 Ft. Az ár legalább 2 darab vásárlásakor érvényes.

Mennyibe kerül apenta+ üdítőital, többféle változat legalább 2 darab vásárlásakor, és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?

Az apenta+ üdítőital ára 319 Ft. Többféle változatban kapható. Az ár legalább 2 darab vásárlásakor érvényes. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.

Mennyibe kerül a pulykaszárny?

A pulykaszárny ára 1199 Ft kilogrammonként.

Mennyibe kerül a húsos csont?

A húsos csont ára 499 Ft kilogrammonként.

Mennyibe kerül a sertéslapocka?

A sertéslapocka ára 1299 Ft kilogrammonként. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.

Meggle főzőkrém, növényi zsírral 15%

Meggle
Növényi zsírral 15%-os főzőkrém dobozban. Egységár: 1495 Ft/l.
299 HUF / 200 ml/doboz

Meggle főzőkrém, növényi zsírral 15%

Meggle
Növényi zsírral 15%-os főzőkrém dobozban. Legalább 2 darab vásárlása esetén. Egységár: 1245 Ft/l.
249 HUF / 200 ml/doboz

Milli krémtúró, többféle változat

Milli
Többféle ízesítésű krémtúró pohárban. Egységár: 2211 Ft/kg.
199 HUF / 90 g/pohár

Eduscho Family őrölt, pörkölt kávé

Eduscho
Family Classic őrölt, pörkölt kávé dobozban. Egységár: 5396 Ft/kg.
1349 HUF / 250 g/doboz

apenta+ üdítőital, többféle változat

apenta+
Többféle ízű üdítőital palackban. Egységár: 492 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
369 HUF / 0,75 l/palack

apenta+ üdítőital, többféle változat

apenta+
Többféle ízű üdítőital palackban. Legalább 2 darab vásárlása esetén. Egységár: 425 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
319 HUF / 0,75 l/palack

Grant’s whisky

Grant’s
40%-os whisky üvegben. Egységár: 9398 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
4699 HUF / 0,5 l/üveg

Pulykaszárny

Pulykaszárny.
1199 HUF / kg

Húsos csont

Húsos csont.
499 HUF / kg

Sertéslapocka

Sertéslapocka.
1299 HUF / kg

A feltüntetett árak, ajánlatok és információk nem kötelező érvényűek. A változtatás jogát fenntartjuk, hibák előfordulhatnak. Ez nem hivatalos Coop oldal. Minden márkanév és logó a jogos tulajdonosát illeti. A tartalom nyilvánosan elérhető forrásokból és akciós újságokból származik. Az adatok pontosságáért, teljességéért és aktualitásáért nem vállalunk garanciát. Minden esetben az adott üzletben érvényes árak és ajánlatok a mérvadók.

Az alábbi akciós újságok is érdekelhetnek

Reál Kisalföld

Reál akciós újság 2026.09.30-tólÚj

2 nap múlva lejár

Reál Kelet Magyarország

Reál akciós újság 2026.09.30-tólÚj

2 nap múlva lejár

Lidl Regionális

Lidl akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

2 nap múlva lejár

Coop Tisza

Coop akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár

Coop Észak-kelet

Coop akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár

Tesco akciós újság

Tesco akciós újság 2026.10.01-tőlÚj

5 nap múlva lejár