2026.10.01. csütörtöktől 2026.10.07. szerdáig
A fagyasztott panírozott csirkenuggets ára 2 690 Ft, 1,5 kg-os kiszerelésben. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.
A Kinder Maxi King ára 329 Ft, egy darab 35 g-os termék esetén.
Mennyibe kerül az Emese ásványvíz , és milyen változatokban kapható, és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?
Az Emese ásványvíz ára 139 Ft, 1,5 literes palackban, mentes és dús változatban. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
Mennyibe kerül a Piroska szörp , és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?
A Piroska szörp ára 599 Ft, 0,7 literes üvegben, többféle változatban. Visszaváltási vagy betétdíj: 180 Ft.
Mennyibe kerül a Tarka tej , és mekkora a zsírtartalma?
A Tarka tej ára 339 Ft; a dobozos ESL tej zsírtartalma 2,8%, kiszerelése 1 liter. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.
Mennyibe kerül a diákcsemege, a paprikás diákcsemege vagy a Toreador?
A diákcsemege, a paprikás diákcsemege és a Toreador ára 399 Ft 10 dkg-onként; többféle változatban kaphatók.
Mennyibe kerül az Ahida sült rakott erdélyi szalonna?
Az Ahida sült rakott erdélyi szalonna ára 199 Ft 10 dkg-onként.
Mennyibe kerül a XIXO ice tea és szénsavas üdítő, és mekkora a doboz, és mennyi a visszaváltási vagy betétdíj?
A XIXO ice tea és szénsavas üdítő ára 169 Ft, a doboz 250 ml-es; többféle változatban kapható. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
Mennyibe kerül a baba tusfürdő, és mekkora a kiszerelés?
A baba tusfürdő ára 899 Ft, kiszerelése 400 ml; többféle változatban kapható.
Mennyibe kerül a Kaiser májas, és mekkora a kiszerelése?
A Kaiser májas ára 219 Ft, kiszerelése 120 g; többféle változatban kapható. Az ajánlat érvényessége: 2026. október 1. – 2026. október 7.
Panírozott csirkenuggets
Fagyasztott Panírozott csirkenuggets. Egységár: 1793 Ft/kg.
2690 HUF
/ 1,5 kg
Diákcsemege, paprikás diákcsemege és Toreador
Diákcsemege, paprikás diákcsemege és Toreador, többféle változatban. Egységár: 3990 Ft/kg.
399 HUF
/ 10 dkg
Ahida sült rakott erdélyi szalonna
Ahida
Ahida sült rakott erdélyi szalonna. Egységár: 1990 Ft/kg.
199 HUF
/ 10 dkg
Kinder Maxi King
Kinder
Kinder Maxi King. Egységár: 9400 Ft/kg.
329 HUF
/ 35 g
Emese ásványvíz, mentes és dús változatban
Emese
Emese ásványvíz, mentes és dús változatban, palackban. Egységár: 93 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
139 HUF
/ 1,5 l/palack
Piroska szörp
Piroska
Piroska szörp, többféle változatban, üvegben. Egységár: 856 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 180 Ft.
599 HUF
/ 0,7 l/üveg
XIXO ice tea és szénsavas üdítő
XIXO
XIXO ice tea és szénsavas üdítő, többféle változatban, dobozban. Egységár: 676 Ft/l. Visszaváltási vagy betétdíj: 50 Ft.
169 HUF
/ 250 ml/doboz
baba tusfürdő
baba
baba tusfürdő, többféle változatban.
899 HUF
/ 400 ml
Kaiser májas
Kaiser
Kaiser májas, többféle változatban. Egységár: 1825 Ft/kg.
219 HUF
/ 120 g
Tarka tej
Tarka
Tarka 2,8%-os ESL tej, dobozban. Egységár: 339 Ft/l.
339 HUF
/ 1 l/doboz
A feltüntetett árak, ajánlatok és információk nem kötelező érvényűek. A változtatás jogát fenntartjuk, hibák előfordulhatnak. Ez nem hivatalos Privát oldal. Minden márkanév és logó a jogos tulajdonosát illeti. A tartalom nyilvánosan elérhető forrásokból és akciós újságokból származik. Az adatok pontosságáért, teljességéért és aktualitásáért nem vállalunk garanciát. Minden esetben az adott üzletben érvényes árak és ajánlatok a mérvadók.